Neden Segma Sahte Para Sayma Makinesi

                                  

NEDEN SEGMA SAHTE PARA SAYMA MAKİNESİ?


            Para sayma makinelerinin kısa sürede çok fazla para tutarını doğru ve güvenilir bir şekilde sayması ile pek çok sektörde bu makinelerin kullanımı artmıştır. Sayma makinelerinin en önemli kısmı da sahte paraları ayırt etme özelliğidir.

            Ultraviyole ışıklar kullanılarak sahte paranın tespiti kolaylaşır. Ultraviyole tabanlı dedektörler, günümüzde hemen her makinede mevcuttur. Segma makinelerinde bulunan bu dedektörler, teknolojiyi yakından takip ederek geliştirilen, en yüksek teknoloji ve çift CIS sensörüne sahip makinelerdir.

            Sahte parayı ayıran makineleri tercih eden kişilere yönelik, bozuk para ve kâğıt para için ayrı olarak tasarlanan makineler de piyasada yer almaktadır. Hem kâğıt hem de madeni paraların birlikte kullanılacağı makineler de Segma güvencesiyle tüm Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Ürün detaylarına, ürünler sekmesinden ulaşarak, özelliklerini ve taksit seçeneklerini de görebilirsiniz.

            Segma Limitet, 1988 yılından beri Türkiye’de para sayma makineleri, evrak imha makineleri ve para kasaları gibi ürünlerde güvenle hizmet etmektedir. Yılların tecrübesi ile sunulan hizmetimiz ve satış sonrası destek hizmetimiz, bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliklerimizdendir.

            Sahte para sayma makinesi almak isteyen kişiler, ürün özellikleri ve sonrasındaki hizmetlere önem göstermelidir. Ne yazık ki piyasada bulunan ürünlerin çoğu, istenen hizmeti sağlayamamaktadır. Paranın sahteliğini anlamak için kullanılan cihazlarda da kişiler çok kez istedikleri kaliteyi bulamamaktadır. Profesyonel olmayan firmaların, yine profesyonel olmayan cihazları, her zaman sahte parayı ayırt edememektedir.

            Sahte para sayma makinelerindeki en dikkat edilmesi gereken konu, cihazın düzgün çalışmasıdır. Günümüzde bankalarda bile ayırt edilemeyecek şekilde düzenlenen sahte paralar vardır. Pek çok işletme, bu sahte paralar yüzünden mağdur olmaktadır. Bu mağduriyet sadece para kaybına değil aynı zamanda vakit kaybına da yol açmaktadır. Sahte para ile karşılaşmamak için de sahte para sayma makinesi kullanılması elzemdir.

            Bu makinelerin sadece banka ya da büyük finans sektörlerinde kullanılacağını düşünmemek gerekir. Tüm işletmelerin sahte para sayma makinesine sahip olması, kendi işletmesi açısından büyük önem arz eder. Akla gelebilecek en küçük işletmeden, herhangi bir kurumsal iş yerine ayrıca ofislerde de kullanılmaktadır.

            Kullanım alanı konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan bu makinelerin, garanti süreleri de önemlidir. Uzman olmayan firmaların, garanti kapsamına almadıkları ya da oldukça az sürelerle garanti kapsamına aldıkları ürünlere güvenmemek gereklidir.

            Burada altını çizmek gerekir ki, aldığınız makine ne kadar kaliteliyse para kaybetme olasılığınız da o kadar düşük olacaktır. Sahte para sayma makineniz olmaması durumunda, sahte paranın kasanıza ya da cebinize girmesiyle zarara uğramış olacaksınız. Aynı zamanda, kalitesiz bir makine aldığınızda da hem makine için verdiğiniz parayı kaybedecek hem de gelen sahte parayı makinenin tespit edememesiyle, yine zarara uğramış olacaksınız.

            Para sayma makinelerinin kalitesi, tüm bu sebepler göz önüne alındığında, oldukça önemlidir. Makinenin kalitesi, satıcı firması, firmanın satış sonrası hizmetleri ve firmanın tecrübesi, her zaman dikkat edilmesi gereken konulardandır.

            Sahte para sayma makinelerini güvenle kullanmak için kaliteye dikkat eden kişiler, belli özelliklere de dikkat etmelidir. Makinelerde kalite arayanların dikkat etmesi gereken özelliklerden bazıları:

o   Ultraviyole Tespiti,

o   Manyetizma Tespiti,

o   Metal Şerit Tespiti,

o   Çift Taraf Görüntü Tespiti

o   İnfrared Görüntü Tespiti olmasıdır.

Segma Makineleri de bunun en iyi örneklerini bünyesinde bulundurmaktadır. Segma’nın tercih edilmesinin bir diğer sebebi de 10 yıllık yedek parça stoğuna sahip olmasıdır. Alanında uzman olmasıyla bilinen Segma, yedek parça konusunda hizmet desteğini de daima sağlamaktadır.

            Segma Limited'in uzun yıllardır bu sektörde olması ve müşteri hizmetleri konusundaki hassasiyetiyle, makinelerdeki kalitesi her zaman A kalitedir.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.