Para Sayma Makinelerimiz İle Artık Güvendesiniz

Para Sayma Makinelerimiz İle Artık Güvendesiniz

Para sayma makinesi yaygınlaşmadan önce özellikle para ile uğraşan kurum ve kuruluşlarda para sayma işlemi el ile yapılmaktaydı. Tek işlevi para saymak olmayan makinelerimiz yaygınlaştıktan sonra herkes tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Modellerine göre her ürünümüzün farklı işlevleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde, makinemizi kullananlar çok etkin bir şekilde verim sağlamaktadır.

Kendi sınıfının en iyisi olan ürünümüz, % 100 oranında sahte para ayırt etme özelliğine sahiptir. Her yana dönebilen ve çift sayım özelliğine sahip olan para sayma makinesi, sessiz olarak çalışır ve hatasız işlemler gerçekleştirir. Uygun fiyatı ile de kullanıcıların en çok tercih ettiği ürün olan para sayma makinesi, TL dışında EURO ve DOLAR gibi dünya paralarını da sayma özelliğine sahiptir. Son teknolojik gelişmeler ile kullandığımız CIS sistemleri sayesinde belge tarayıcı işlevi gibi çalışan para sayma makinesi, onlardan daha güçlü ve daha hızlı olarak çalışır. Her bir para saniyenin 1/10’u kadar bir hızla paraların taramasını yapmaktadır. Makine paranın çift taraflı olarak resmini alınarak işlemciye gönderir.

İlk zamanlarda sadece bankalarda kullanılan para sayma makinesi, zamanla gelişerek hem hızı ile zamandan avantaj sağlamak hem de sahte para gibi durumların önüne geçmek için maddi işlemler yapılan her yer de ürünümüz güven ile kullanılmaya başlamıştır.

Para Sayma Makinesinin Avantajları Çok Fazladır

Hem kağıt para hem de bozuk para sayan para sayma makinesi bulunmaktadır. Bu sayede özellikle işlemlerin çok yoğun geçtiği ve kalabalık olan yerlerde, işin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak zamandan kazanç sağlamaktadır. Sahte para detektörü yer aldığı için her türlü sahte parayı kesin olarak ayırt eder ve makineden geçirmez. Bu sayede sahtecilik olaylarının önüne geçilmiş olur.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.