Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Bozuk Para Sayma Makinesi
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 Ürün

Bozuk Para Sayma Makinesi
Makine satın almaktan daha önemlisi, satış sonrası teknik servis desteği alabilmektir! 1988'den Beri Köklü Sektör Tecrübemiz&Sizin Güvenceniz.


Bozuk Para Sayma Makinesi Modelleri ve Fiyatları 

Para sayma makineleri kâğıt ve madeni para sayma olmak üzere iki tiptedir. Günlük hayatta kâğıt para sayma makineleri ile daha çok bankalarda ve döviz bürolarında karşılaşılmaktadır. Ancak kuruşların piyasaya çıkması ile birlikte birçok işletmede bozuk para sayma makinesi ya da diğer adıyla madeni para sayma makinesi aktif olarak kullanılıyor. Bozuk para sayma makinesi;iş hayatının stresi ve dikkat eksikliği gibi etkenlerden kaynaklı para sayarken oluşabilecek hata riskini ortadan kaldırıyor. Bugün bozuk para sayma makineleri yoğun para trafiğinin yaşandığı her iş yerinde kullanılmaktadır.

Hesap hatalarını sıfıra indirgemesinden dolayı tahsilat yapan tüm işletmeler bu cihazlara yoğun ilgi göstermektedir. Bu hatalar sayım hatasından çıkan açığın nerede oluştuğu konusunda ciddi uğraşlara sebep olmaktadır. Ödemelerinizi yaparken eksik para vermeniz firmanızın marka değerine, fazla para vermeniz kesenize zarar vermektedir. Bu sebeple;bugün bankalarda bozuk para sayma makine bulunması zorunlu değildir ancak hemen hemen her bankada da vardır. Çünkü bozuk para sayma makinelerinin özelliklerinden biri de sahte parayı ayırt etme özelliğidir.

Türkiye’de ilk bozuk para sayma makinesi Segma’ya aittir. Segma makineleri;en yüksek teknoloji ve çift CIS sensörü kullanarak sahte paraları kontrol eder ve ayırır. Segma makinelerinin de hemen hepsi bu özelliklere sahiptir. Ürünler sekmesinden, modelleri inceleyebilirsiniz. Satış sonrası teknik servis Türkiye’nin her noktasında yapılırken;nasıl kullanılır sorularınıza teknik servisimiz memnuniyetle cevap verecektir.

Segma demir para sayma makinesi ya da halk dilinde bozuk para ayırıcının özellikleri ise;sayımda paraları cinslerine göre torbalarına doldurma, sayım sonu hangi para cinsinden kaçar adet olduğu bilgisinin ekranda yazması ve sağlıklı olması. Evet, sağlıklı olması. Bozuk paralar en kirli paralardandır ve bozuk para sayma makinesi ile eliniz değmeden paraları sayabilirsiniz. Paraları hazneye karışık olarak da atabileceğiniz için hem kendi sağlığınızı hem sevdiklerinizin sağlığını korumuş olursunuz.

Yazımızın sonuna gelirken bozuk para sayma makinesi fiyatları araması yapan kullanıcılarımıza da gerekli tüyoyu verelim. Segma makineleri bütçe açısından da oldukça uygundur. A kalite ürünlerde en iyi fiyatları yakalamak için linke tıklayabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz;Sahte Para Sayma Makinesi ve Para Sayma Makinesi yazılarımıza devam edebilirsiniz.

Türkiye’de ilk bozuk para sayma makinesi Segma’ya aittir. Segma makineleri;en yüksek teknoloji ve çift CIS sensörü kullanarak sahte paraları kontrol eder ve ayırır. Segma makinelerinin de hemen hepsi bu özelliklere sahiptir. Ürünler sekmesinden, her ürün için detaylı özelliklere de bakabilirsiniz. Satış sonrası teknik servis hizmetleri ise Türkiye’nin her noktasında yapılmaktadır. 

Bankalarda bozuk para sayma makinesi var mı? Bugün Bankalarda bozuk para sayma makine bulunması zorunlu değildir ancak hemen hemen her bankada  vardır. En iyi bozuk para sayma makinelerindeki özelliklerden bazıları da:

  •   Yüksek performans hızı,
  •    Sayımda paraları cinslerine göre torbalarına doldurma,
  •    Sayım sonu hangi para cinsinden kaçar adet olduğu bilgisinin ekranda yazması, adeti programlayabilmedir.

  • Çünkü bozuk para sayma makinelerinin en önemli özelliklerinden biri de sahte parayı ayırt etme özelliğidir. Segma makineleri;en yüksek teknoloji ve çift CIS sensörü kullanarak sahte paraları kontrol eder ve ayırır. Sahte paraları ayırt eden makineler, güvenilirliğe bu konuda da katkı yapmaktalardır. 

Bu makinelerin en büyük katkısı da şüphesiz sağlıklı olmasıdır. Bozuk paralar en kirli paralardandır. Bozuk para makinesi ile de eliniz değmeden paraları sayabilirsiniz. Paraları hazneye karışık olarak da atabileceğiniz için, bu kısımda da hijyeni koruyabilirsiniz. Hem hesaplamalarda hem de sağlık konusunda, sayma makineleri, güvenilir ve kullanışlıdır.

Segma makinelerinin de hemen hepsi bu özelliklere sahiptir. Çeşitli özelliklere sahip olan ürünlerimiz, sayfamızda yer almaktadır ve tüm Türkiye’de satış ve servis hizmetleri yapılmaktadır. Ürünler sekmesinden, her ürün için detaylı özelliklere de bakabilirsiniz.

Tüm sayma makinelerinde, tercih yapılırken, yukarıdaki özelliklere dikkat etmek gereklidir. Bozuk para sayma makinesi tavsiyesi isteyen kişilere sunabileceğimiz ürünlerimize de yine ürünler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Segma makineleri bütçe açısından da oldukça uygundur. A kalite ürünler oldukça uygun fiyatlara mevcuttur. Segma kalitesiyle, aracısız hizmetten de yararlanabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.