Ana Sayfa Para Sayma Makinesi Model ve Fiyatları
Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
  • Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
Ürün Kodu : Hyundai MIB-11V 40 Ülke Karışık Para Sayma Makinesi
52,805.60 TL   48,680.16 TL   +Kdv
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
-
+

HYUNDAI MIB-11V YARI FITNESS'LI 40 ÜLKE
KARIŞIK PARA SAYMA MAKİNESİ


OTOMATİK BANKNOT TANIMA TEKNOLOJİSİNE SAHİP YENİLİKÇİ PARA SAYMA MAKİNESİ

MIB-11V modeli geliştirilmiş CIS (contact image sensor)’ leri sayesinde kullanıcılarına üstün bir teknoloji sunup, para tanıma ve saymada çığır açmıştır. Herhangi bir menü değişikliğine gerek kalmadan, tanıdığı paranın cinsini ayırt etmekte ve hangi ülke para birimin olduğunu algılamakla beraber, sayım anında ekranında ülke birimini göstererek sayımına devam edip başarılı ve eksiksiz bir şekilde sayım sonucunu göstermektedir.


HATASIZ SERİ NUMARASI KARŞILAŞTIRMA VE OKUMA

Çift CIS sensörleri sayesinde sayım anında saydığı banknotların her iki yönden seri numarasını alma özelliğiyle dikkat çeken modelimiz MIB-11V, aldığı seri numaralarını anında ekranda gösterme, bilgisayara aktarma ve yazıcıdan döküm verme özelliğine sahiptir. Kullanıcı bu sayede, saydığı paranın kimden alındığını tarih ve saat olarak çıktı evrağı üzerine not düşerek kolaylıklakayıt altına alabilmektedir.


40 ÜLKE PARA BİRİMİNE KADAR ARTTIRILABİLİR GENİŞ HAFIZA

MIB-11V modeli sınıfının en geliştirilmiş hafıza kapasitesine sahiptir ve menü içerisinde 40 ülke para birimini bulundurmakla beraber, 40 ülke parasını karışık sayarak toplam tutarlarını, sayım değerlerinin adedini ekranında göstermektedir.

İŞLEVSELLİĞİYLE ÖNDE GELEN KOLAY KULLANIM SAĞLAYAN KULLANICI MENÜSÜ

Kullanıcısına kolay ve işlevsel bir menü içeriği sunan MIB-11V tüm işlemlerin aynı ekran üzerinden yapılabilmesi için kullanım kolaylığı sağlamakla beraber, para modları, ilk para, deste, yön, yüz, karışık, tek para gibi modları kısayol olarak göstermektedir.


DAHA HIZLI DAHA SESSİZ SAYIM YAPABİLEN ERGONOMİK TASARIM

Tasarımıyla dikkat çeken MIB-11V modeli özel olarak sektöründeki en tecrübeli mühendislerin uzun arge çalışmalarının sonucunda eksiksiz ve kusursuz olarak tasarlanmıştır. Yapısı itibariyle yenilikçi ve teknolojik bir model olan MIB-11V kullanım kolaylığının yanı sıra geliştirilmiş iç donanımı sayesinde sessiz sayımlar gerçekleştirerek kullanıldığı ortamda kullanıcısına sessiz bir çalışma ortamı sunmakla beraber kusursuz bir sayım gerçekleştirmektedir.


YENİLENMİŞ / GELİŞTİRİLMİŞ RULMAN SİTEMİ

Sektöründe çığır açan yenilikçi teknoloji sistemlerinin tümünü içinde barındıran MIB-11V modeli, kusursuz mühendislik çalışmalarıyla taşıyıcı kayış sistemlerini geliştirerek çok daha fazla yoğun sayım koşullarına ayak uydurabilen ve özel tasarımının sunduğu avantajlarla beraber para sıkışması vb. durumlarda sayım esnasında yaşanan süre kayıplarının, yırtık para hasarlarının önüne geçerek kullanıcısına maliyetsiz, eksiksiz ve kusursuz bir sayım hizmeti sunan rulman sistemini içinde barındırmaktadır.

GELİŞTİRİLMİŞ ÇİFT CIS TEKNOLOJİSİ

Geliştirilmiş (çift) CIS teknolojisi sayesinde saydığı paraları her iki yönden aynı anda kontrol eden ve sahte yakalama performansı muadil modellerden çok daha yüksek olan modelimiz MIB-11V sirkülasyonu en yüksek olan kurum/kuruluşların bir numaralı tercihidir.


FITNESS ÖZELLİĞİ

Uzun mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirilen MIB-11V içerisinde yer alan fitness sensörleri sayesinde kirli, yırtık, katlı, kesik, delik, damgalı, lekeli vb sorunlu banknotların ayrılması için istenildiğinde kısayol menüsünden aktif ve kapalı hale getirilebilmektedir. Tam fitnesslı makinelerden farklı olarak bantlı parayı ayırt edememektedir.


PARA BİRİMİ 40 ÜLKE

OTO - İLK PARA SAYIM

KRSK - KARIŞIK SAYIM

DKK

AED

CNY

PKR

NOK

SAR

CZK

MYR

TRY - TÜRK LİRASI

JPY

JOD

BHD

BRL

USD - DOLAR

AUD

KWD

MDL

MXN

EUR - EURO

CAD

EGP

OMR

CLP

GBP - STERLİN

IQD

SGD

HRK

NZD

CHF - İSVİÇRE FRANGI

PLN

HKD

ZAR

RUB - RUS RUBLESİ

LBP

ILS

KRW

SEK

SYP

HUF

INR

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.