Para Kontrol Cihazı

 

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Sahte Kontrol Cihazı Sniper DP 976
  SNIPER SAHTE PARA KONTROL VE PARA SAYMA CIHAZI(TL,€,$,GBP,£,CHF,SAR,RUB) • Tüm para tanımlamaları yapılmıştır, paralar değiştikçe güncellenebilir özelliktedir,Evladiyelik makinedir,ömür boyu sahte para korkusuz yaşama garantilidir :) • Otomatik Ülke Seçimi : El ile ülke seçimine gerek yoktur,ot..
  KDV Hariç: 750TL 885TL 944TL
 • Sahte Kontrol Para Dedektörü_Mobil Type
  Mobil seyyar para, çek kontrol cihazı ..
  KDV Hariç: 50TL
  59TL
 • Sahte Para Kontrol Cihazı , -SNIPER II
  1) 100% tested by European Central Bank Avrupa Birliği Merkez Bankası Tarafından Test Edilmiş ve onaylanmıştır. 2) Easy to operate: The banknote can be accepted from all directions Kolay Kullanım özelliği ,her yönden para koyabilme 3) Detection speed: <0.5second/note Sayım Hızı 0,5 saniye/adet ..
  KDV Hariç: 650TL
  767TL
 • Sahte Para Kontrol Cihazı / Dedektörü Sniper TL.€
  Portatif kullanıma uygundur. (opsiyonel batarya ile) Otomatik Değerini Algılar. (TL, EUR için)  TL ,EUR, yu 4 yönden hem tanır, hem sahtesini ayırır. Sahte para tespitini sesli ve yazılı olarak gösterir.  Usb girişi ile kullanıcı online program güncellemesi(update) yapab..
  KDV Hariç: 450TL
  531TL
 • Sahte Para Kontrol Cihazı / Dedektörü TL.€ ,$,£
  4 Ülke Kontrollü Sahte Para Kontrol Makinesi, TL,Avro,Amerikan Doları ve İngiliz Sterlini (Pound) Portatif kullanıma uygundur. (opsiyonel batarya ile) Otomatik Değerini Algılar. (TL, EUR,$,£  için)  TL ,EUR, $,£  yu 4 yönden hem tanır, hem sahtesini ayırır. Sahte para tespiti..
  KDV Hariç: 500TL
  590TL
 • Sahte Para Kontrol Kalemi -Dri Mark 351
  Çoklu sahte para kontrol dedektörü  Dri Mark 351 UVB Dual Test Cihazı 2  kontrol sistemine sahiptir. 1) UV Kontrol Sistemi, bu sayede güvenlik kontrol noktalarından paranın sahteliği kontrol edilebilir. 2) Kontrol kalemi sayesinde kağıdın sahteliği kontrol edilebilmektedir. Youtub..
  KDV Hariç: 60TL
  71TL
 • Sahte Para&Pasaport Kontrol Dedektörü
  Sahte Para, Kimlik, Kredi Kartı, Pasaport Kontrol Cihazı UV gizli yazı ve resimler için UV lamba , Kabartma gizli yazı ve resimler için alttan aydınlatma seçeneği Bütüyeç/Mercekle hassas kontrol Sağlam ABS plastik yapı UV Ultraviyole floresan 9 W ( 2G7 9 W ) 220-240 V Üsten Merc..
  KDV Hariç: 135TL
  159TL