Sahte Paralar Hesabınızı Bozmasın!

 

           Para sayma makinesi günümüzde birçok iş yerinde sıkça kullanılan kolay erişilebilir bir cihaz haline gelmiştir. Hayatımıza çok uzun yıllar önce girmiş olmasına rağmen, bankalar ve döviz büroları dışında pek kullanılamayan aletin en büyük sorunu olan yüksek fiyatı, firmamızın sunduğu esnek ödeme şartlarıyla sorun olmaktan çıkmıştır.

 

 Her Türlü İşletmenin İhtiyacına Özel Çözümler

 

            Yıllar geçtikçe para sayma makinesi teknolojisi yaygınlaştı ve bu makineyi üreten firmaların sayısı arttı. Bu süreç makine fiyatlarının daha uygun hale gelmesini sağlarken, bu teknolojiye sahip olmak isteyen firma ve şahıslar, fiyatlar düşünce işleri için en uygun ürünleri araştırmaya başladılar. Firmamız tarafından satılan para sayma makineleri, hem büyük şirketlerin hem de bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılar. Para sayma makinelerimiz sadece banknot adedini saymakla kalmaz, deste içindeki farklı banknotları da tanıyarak sayılan destedeki rakamı hatasız bir şekilde belirlerler. Bu durum; bankaların, döviz bürolarının, küçük işletme ve bireylerin zaman kazanmalarını sağlar.

 

 Personel Verimliliğini Artırmanın En Kolay Yolu

 

            Satmış olduğumuz para sayma makinesi çeşitleri farklı büyüklükteki işletmeler ve onların ihtiyaçlarına göre tasarlanarak üretilmiştir. Kağıt para sayma makinelerinin yanı sıra bozuk para sayma makineleri de son günlerin en popüler tercihleri arasında gösterilebilir. Karışık halde konan bozuk paraları farklı bölmelere ayırarak sayan cihazlar kullanım kolaylığının yanı sıra personel verimliliği üzerinde de etkilidir. Satın aldığınız cihazların her türlü garantisi, bakım ve onarımı şirketimizin güvencesi altındadır. Satın almış olduğunuz makineler uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Zaman içinde değişecek ihtiyaçlarınız için de yeni modellerimiz arasında tercihte bulunabilirsiniz.

 

            Ulusal ve uluslararası bankalar, büyük şirketler, döviz büroları, kuyumcular, marketler, perakendeciler ve farklı sektörlerdeki küçük işletmeler tarafından yıllardır kullanılan ve kalitelerini ispatlamış para sayma makinelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak telefonda detaylı bilgi alabilirsiniz.