Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Para sayma makineleri, gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan sahte paraları gerçeğinden ayırmak amacı ile oluşturulmuş makinelerdir.

Birçok şirket bu makineleri kullanmakta ve şirketlerinin güvenliğini sağlamaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan para sayma makineleri tamamen akıllı güvenilir aletler olmakla birlikte, sahte paraları diğerlerinden kolaylıkla ayırabilir.
Bunun yanı sıra kasanızda biriken toplu paraları artık elinizle saymak ve çokça vakit harcamak zorunda değilsiniz, yalnızca saniyeler içerisinde elinizde bulunan para sayma makinesi yardımı ile kolay bir şekilde sayılır.
Para sayma makinesi akıllı aletler grubunda değerlendirildiğinden ötürü para sayımında hata olasılığı mümkün olmamakla birlikte, milyonda bir gibi olasılık oldukça düşüktür. Bununla birlikte makine çok kısa süre içerisinde para sayabildiğinden ötürü aynı alet ile elinizde bulunan paraları, banka veznedarlarınında yaptığı gibi  ikinci kez sayabilir ve kolay bir şekilde teyit sağlama fırsatı elde edebilirsiniz.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 16 Ürün
%10
iHunter 110
iHunter 110
10,964.80 TL
9,868.32 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?